• Владилен Шевчук

Гарні новини з дитячої лікарні "Dana-Dwek" медичного центру імені Сураські ("Іхілов" м. Тель-Авів)

Як стало відомо з офіційного пабліку, що запроваджена нова послуга в дитячій лікарні Дани-Дувек медичного центру імені Сураські, відомого нам як лікарня "Іхілов" м. Тель-Авів.

І це впровадження хірургічних операції грудей у ​​дітей. Цим напрямом (службою) керуватиме д-р Майкл Пір, директор служби торокальної хірургії та хірургії молочної залози в "Іхілові" та один з провідних експертів Ізраїлю в цій галузі.

"За останні роки "Іхілов" проаналізував десятки випадків дітей з пухлинами легенів та різними вадами розвитку, і ми розуміємо, що потреба в цій спеціалізованій послузі необхідна для користі індивідуального догляду за дітьми ", - наголошує д-р Пір.


Нова послуга буде розрахована на дітей у віці 0-16 років, що страждають вторинними або первинними пухлинами грудної клітини, середостіння або випадками вроджених деформацій грудної стінки, грудної клітини або гіпергідрозу у дітей, а також надасть консультації та подальше спостереження за дітьми, що перенесли торакальної операцію.

Нова послуга буде надаватися у співпраці з доктором Дрором Левіном,

директором педіатричної гематоонкологіческой служби, госпіталізація ж буде проходити в відділенні дитячої інтенсивної терапії під керівництвом доктора Ефраїма Сдот і у відділенні педіатрії. Безпосередньо хірургічні операції проходимуть під керівництвом професора Ігоря Сохотніка. Широко відомий у світі ведучий профільний спеціаліст Доктор Дрор Левін-це лікар Еріки Афіни, в його професіоналізмі та відданості справі, ми переконались особисто. Цікавий факт, що він особисто брав участь у гістологічному дослідженні взятої в Афіни тканини і навіть сам "заглядав у мікроскоп" , почувши від лаборантів підвердження перехресного, міжклінічного дослідження і виявлення типу саркоми, що є абсолютно не типовою відповідно до наявних на той час офіцийних медичних данних. Ми памятаємо як він з тримтливо і гіпервідповідально відносився до призначення лікування, яке як ви знаєте, було в нас не тільки, подекуди позапротокольним але й певною мірою експерементальним.

Щодо пана Ігора Сахотніка, то це перший спеціаліст, до якого ми поступили на початку госпіталізації і з цим чоловіком доброї душі і стальних нервів ми протримались у кризові ситуації, напруга якої підвищилась у піку до звону в вухах, а повітря стало , наче щільним желе, яке обтікало твоє тіло, не даючи вільно дихнути.

Це було більше 10 днів на початку лікування, коли нам ще не призначили лікування і гігантська пухлина, щочасу могла луснути, а за ради достовірності аналізів, жодні ліки крім банального парацетамолу чи акамолю нам не давали... ми мали витримати! Здається ми витримали добрих дня два більше крайньої надлюдської норми. Тоді пан Ігор Сахотник казав: це чи не найважливіший етап інакше... варіанта "інакше" просто немає! Я додам моє фото тих днів з Афіною, саме тому на питання Арія хто у нас в родині самий сильний єдина незаперечна відповідь - Еріка Афина!


"Для хірурга немає нічого приємнішого і приємного, ніж бачити, як здоровий пацієнт повертається до рутини життя. Це почуття посилюється в кілька разів, коли справа стосується дітей, тому я не сумніваюся, що наша служба принесе з собою нові можливості, професійну і корисну допомогу молодому населенню », - робить висновок д-р Пер.


Отже побажаймо цим гідним людям удачі, а їх пацієнтам швидкого одуження, пожиттевої реміссії та надміцного здоров'я! Також не забувайте поділитись цією новиною на своїх сторінках та спільнотах соцмереж, можливо ваш репост спасе комусь вподальшому життя!

А ми нагадуємо вам, що незмінно готові підтрімати, проконсультувати та допомогти всім вашим знайомим та незнайомим людям, які щойно дізнались шокуючу новину з діагнозом РАК чи будь яким іншим не менш складним-звертайтесь разом переможемо !!!239 перегляд0 коментар