• Владилен Шевчук

Лікування в Ізраїлі раку стравоходу

Оновлено: трав 16


Лечение в Израиле рака пищевода

Незважаючи на ранню симптоматику, поставити точний діагноз можна тільки провівши ендоскопічне обстеження і біопсію. Процедура досить дискомфортна, але якщо пересилити себе і провести своєчасне обстеження, можна вирішити питання лікування малоінвазивним способом, який мене травмує організм, ніж традиційне хірургічне втручання.

Статистичні дані по лікуванню раку стравоходу в Ізраїлі говорять про 90% випадків лікування хворих з початковою і першою стадією захворювання. На другий і третій стадії про ефективність лікування можна говорити тільки в разі зменшення пухлини ще до операції. Четверта ж стадія вимагає повномасштабного і результативного симптоматичного лікування.

Менше 50% хворих поступають в клініки Ізраїлю для лікування раку стравоходу, потребують хірургічного втручання. Для інших втручання зазвичай досить масштабне, що вимагає, після операції, проведення реконструктивних дій.

Для лікування онкології стравоходу на пізній стадії, використовують ряд різних заходів, які суттєво продовжують і покращують якісність життя. До них можна віднести - електрокоагуляцію, аргоноплазменную деструкцію шкіри, балон розширення і стентування стравоходу.

Останні пости

Дивитися всі