• Владилен Шевчук

Лікування в Ізраїлі раку підшлункової залози

Оновлено: трав 13


Лечение в Израиле рака поджелудочной железы

Ранні симптоми раку підшлункової залози відсутні і при цьому агресивність захворювання дуже висока, що робить цю форму раку однією з найнебезпечніших. В ізраїльських клініках пацієнтам пропонуються такі хірургічні вирішення проблеми, як резекція і дистальна панкреатотомія. Будь-яка стадія раку підшлункової залози вимагає повного контролю над ростом пухлини і обов'язкового пом'якшення ускладнень, які викликані перебігом хвороби.

Революцією в лікуванні даної онкології стала методика «нано-ніж», яку використовують і моно і спільно з резекцією. Направлена ​​вона на деструкцію пухлини залози, за допомогою впливу на неї локальних електричних полів. Застосування цієї методики дозволило лікувати деякі форми неоперабельних новоутворень підшлункової залози. На жаль, дія цієї методики поширюється тільки безпосередньо на пухлину, але абсолютно не підходить для знищення метастазів.

Більш успішним вважається лікування ранньої стадії раку за допомогою радіотерапії, тобто точковою дією сфокусованої потужної дози радіоактивного випромінювання, спрямованого на пухлину. Крім цього починає успішно застосовуватися методики радіочастотної абляції, мікрохвильової терапії і кріотерапії, але діапазон використання цих методик поки ще дуже обмежений.


Останні пости

Дивитися всі