• Владилен Шевчук

Лікування в Ізраїлі раку статевого члена

Оновлено: трав 23
Лікування онкології статевого члена виконується не тільки малоінвазивним способом, але і рядом інших альтернативних методів лікування. Серед цих методик - фотодинамічна терапія, кріодеструкція і аплікація цитостатиків. При цьому захворюванні широко застосовується радіотерапія, вона може бути і базової методикою, якщо пухлина незначна, і паліативної, коли інші методи не надали належної дії. Виконують її за допомогою введеного джерела радіоактивного випромінювання, безпосередньо до ракових клітин.

На жаль, такий метод не завжди здатний забезпечити повне позбавлення організму від аномальних клітин. У такому випадку потрібна повна ампутація статевого члена, після чого пацієнт може пройти фаллопластіку, яка поверне нормальне психоемоційний стан хворого.

Хірурги Ізраїлю мають великий досвід по відтворенню даного органу з променевого або торакодорсального клаптя. В обох випадках потрібні ювелірні дії по з'єднанню нервових волокон з м'язовими тканинами, а також по формуванню мікроанастомози. У більшості випадків, таке відновлення проходить успішно.


Останні пости

Дивитися всі