• Владилен Шевчук

Лікування в Ізраїлі раку слизової порожнини рота

Оновлено: трав 21

Незважаючи на тяжкість перебігу захворювання, лікування в Ізраїлі не виключає щадні методики лікування. В першу чергу основне завдання лікування видалити онкологічну пухлину, якщо буде потрібно, то і з шийними лімфовузлами, з подальшим проведенням реконструкції. Лікування передбачає застосування новітніх методик трансплантології з відновленням кісткових структур, м'язових тканин і імплантації зубів.

Справжнісінький прорив в хірургії, що займається реконструкцією , це техніка з'єднання кровоносних судин під мікроскопом, адже раніше основною проблемою трансплантованих тканин було їх кровопостачання. Як результат з'явилася можливість повернути пацієнта до нормального життя.

Крім хірургії, рак слизової рота лікують радіотерапією, сьогодні нові методи збільшили точність опромінення, що у багато рази підвищило якість лікування.

Найперспективнішим сьогодні є метод фотодинамічної терапії. В його основі лежить деструктивний вплив лазерного променя на пухлинні вузли, які попередньо отримали насичення фотосенсибілізірующих препаратами, що підвищують чутливість пухлинних клітин до світла.


Останні пости

Дивитися всі