• Владилен Шевчук

Лікування в Ізраїлі раку фатерова сосочка

Оновлено: трав 19
Ракові пухлини великого сосочка дванадцятипалої кишки (Фатерового сосочка) розростаються у місці сполучення жовчних шляхів з дванадцятипалою кишкою. Фактором ризику є синдром сімейного поліпозу. Рак фатерова сосочка завдання дуже складне і тому хворого очікують високотехнологічні, а отже, і вельми дорогі процедури. Жоден з терапевтичних способів лікування цього різновиду раку не дає необхідного результату, проте комбіноване лікування забезпечує оптимістичний прогноз.

Основним завданням лікарів є радикальне хірургічне втручання, в процесі якого організм хворого очищають від ділянок заражених раком, серед них і головка підшлункової залози, частини жовчної протоки і дванадцятипалої кишки, а також воротаря шлунка. Крім цього, видаляються і всі прилеглі лімфатичні вузли.

Можливість повного видалення патології досягається за рахунок експрес-біопсії частин видалених тканин. Тільки після того, як на кордонах зони перестануть виявлятися онкологічні клітини - операція буде завершена.

Результативність лікування максимально досяжна тільки на першій стадії захворювання, позитивний прогноз 80%. У пацієнтів, які звернулися на пізніх стадіях, вона становить не більше 40%.


Останні пости

Дивитися всі