• Владилен Шевчук

Лікування в Ізраїлі раку шийки матки

Оновлено: трав 13


Лечение в Израиле рака шейки матки

Дуже важливо уважно прислухатися до сигналів вашого організму, не пропустивши початкових ознак раку шийки матки. Варто відразу зрозуміти, що симптоматика цього захворювання проявляється тільки в запущеній стадії, тому кожна жінка не повинна ігнорувати щорічні медогляди, вони дозволять виявити захворювання на самому початку.

Основним стандартом лікування онкології шийки матки було повне видалення матки, яке нерідко супроводжувалося комплексом радіо- і хіміотерапії. Сьогодні ж мова йде тільки про видалення безпосередньо шийки матки, в результаті видужали пацієнтка може виносити дитину, зачату за допомогою ЕКЗ. Ізраїльські хірурги проводять дану операцію максимально щадними способами за допомогою лапароскопії або застосовуючи робота.

Оперативне втручання залишається найдієвішим способом перебороти хворобу, проте деяким пацієнтам операція протипоказана. У цьому випадку застосовується брахітерапії - введення певної дози радіоактивних елементів безпосередньо до пухлини. Перебуваючи в тілі, джерело радіації не заважає, через певний час його виводять з організму. Такий спосіб не менш ефективний, ніж оперативне втручання.

Останні пости

Дивитися всі