• Владилен Шевчук

Лікування раку щитовидної залози в Ізраїлі

Оновлено: трав 13


Лечение рака щитовидной железы в Израиле

Якщо хвороба зайшла досить далеко, може знадобитися часткова або тотальна тиреоїдектомія, і навіть тіреоідектомія з лімфодіссекціей шиї. Таке радикальне рішення має багато шансів на повне одужання, після чого необхідно потурбуватись про ліквідацію ризику рецидиву захворювання. Для цього, в клініках Ізраїлю виконується радиоизотопная абляція, із застосуванням радіоактивного йоду. Дана маніпуляція проводиться через два місяці після операції, і гарантує остаточну деструкцію уражених патологією клітин в організмі.

Близько 20% визначаються онкозахворювань щитовидної залози, анапластіческій і медулярний рак, не накопичують йод. Такий вид пухлин передбачає інший методики лікування. Тому, замість радіоізотопної абляції з оперативним втручанням комбінується дистанційна радіотерапія.

Ізраїльська медицина має на озброєнні новітні лінійні прискорювачі і КТ-симулятори, що підвищують точність і чітко отмеренную дозованість опромінення, завдяки чому, під час операції не будуть зачіпатися здорові тканини. Таке лікування значно ефективніше, і забезпечує пацієнтам відмінні прогнози на одужання.

Останні пости

Дивитися всі