• Владилен Шевчук

Лікування раку яєчників в Ізраїлі

Оновлено: трав 13Лечение рака яичников в Израиле

Найнадійніший метод лікування, і сьогодні, полягає в повній ампутації ураженого органу. Хіба що, в результаті просування наукової думки, така операція з кожним роком стає все більш обмеженою за масштабом, за травматичності для пацієнтки і все точніше спрямована на ліквідацію тільки заражених онкологією тканин. Іноді, лікарі можуть видалити тільки один яєчник, якщо тести показали, що другий не торкнуться пухлиною.

Однак навіть при радикальному видаленні обох яєчників, жінка може зберегти можливість мати власних дітей. Спеціальна процедура дозволяє витягти яйцеклітини для зберігання в криохранилищі, а при проведенні операції хірурги максимально намагаються зберегти матку і здатність до виношування.

Такий вид оперативного втручання все рідше виконується порожнинних способом. На зміну йому приходять малоінвазивні лапароскопічні методи, а також широке застосування кібернетичних пристроїв. Через кілька незначних розрізів, хірург отримує доступ до хворого органу для відеотехніка і роботизованих інструментів.

Для лікування раку яєчників, в клініках Ізраїлю, сьогодні успішно використовується інноваційна техніка моноклональних антитіл, однією з різновидів таргетной терапії.


Останні пости

Дивитися всі