• Владилен Шевчук

Тель-Авівський медичний центр "Сураски" ("Іхілов") є основною больницею Тель-Авіва.

Оновлено: трав 13

У його склад входять спеціалізовані клініки в таких областях, як загальна та онкологічна хірургія, травматологія, імплантація, ортопедія (у тому числі доросла, дитяча та онкоортопедія), отоларингологія та хірургія області голови та шеї, нейрохірургія, кардіологія, неврологія, дерматологія та венерологія, венерологія пластична хірургія та мікрохірургія, гастроентерологія, генетика, ядерна медицина та ін.


Завдяки височайшому професійному рівню спеціалістів служби Тель-Авівського медичного центру користуються величезним спросом. Щорічно центр обслуговує більше 1,5 мільйона людей! У центрі амагаються працювати і просувати практику найкращих лікарів. Та


к, за даними опітування , перевіреного в 2010 році, 56% лікарів-інтернетів передбачало, що вони залішуться саме в Тель-Авівському медичному центрі.

У центрі працюють близько 6000 співробітників. 1300 лікарів, 2050 медсестер, 1800 адміністративно-технічних працівників та 750 медичних працівників надають кваліфіковану медичну допомогу та високий рівень обслуговування пацієнтів усіх концов Ізраїлю, а також з багатьох інших країн (в тому числі поселення Палестинської автономії та державного арабського світу).

Врачі Тель-Авівського медичного центру "Сураски" поєднують клінічну діяльність з науково-дослідницькою. Тут щорічно проводяться сотні дослідження в областях діагностики та лікування різних захворювань. Тель-Авівський медичний центр "Сураски" займає лідируючою позицію за послугами провідних спеціалістів у німецьких медичних дослідженнях. У 2010 році він також зайняв перше місце за сумами доходів, отриманих від подібних досліджень.


В останніх роках на територіях медичного центру ведеться широке будівництво, призове поліпшення якості замовлених послуг та умов госпіталізації, а також підготовлення до державного зростання населення. В рамках цього будівельного проекту з'явився ввід у експлуатацію 13-поверхової кімнати "Арісон" та Інституту серця "Самі Офер", відкритого в 2011 році, в рамках якого також було створено підземну бункер для надзвичайних ситуацій.

Успіхи, які вийшли в Тель-Авівському медичному центрі "Сураски" в оста


нніх роках, зачепили не тільки інфраструктуру, але і рівень обслуговування. Особлива увага приділяється индивідуальному підходу до пацієнтів. Постійно розвиваються та вдосконалюються нові форми надання послуг та інформації - такі, як клуб Be Well, Центр інформації та записи на прийом, а також послуга синхронного переводу на три мови - арабська, російська та амхарська.Тель-Авівський медичний центр "Сураски" буде і надалі стремиться до постійного підвищення рівня лікування та обслуговування, на благо всіх пацієнтів та клієнтів.

4 перегляд0 коментар